Wpisy użytkownika Wiedźma1 z dnia 3 marca 2017

Liczba wpisów: 1

malgorzata.g1
 
ałun etnospa.jpg
Czy słyszałyście kiedyś o ałunie? Od kiedy ten naturalny antyperspirant stał się popularny, chciałam go wypróbować. Tak minęło kilka miesięcy a mnie wreszcie trafiła się okazja. Zdecydowałam się na ałun w spray'u. Na rynku dostępne są również ałuny w kamieniu. Preparat można dostać na stronie etnospa.pl/ Jakie jest działanie tego produktu? Zapraszam do dalszej części wpisu.
ałun  etnospa 1.jpg
Zacznijmy od tego, że ałun jest minerałem. Jego główną zaletą jest działanie bakteriobójcze. Ałun zatrzymuje rozwój bakterii odpowiedzialnych za nieprzyjemny zapach potu. Poleca się go alergikom, którzy są uczuleni na całą listę substancji, znajdującą się w standardowych dezodorantach. Można go stosować zarówno pod pachy, jak i do stóp. Ałun wykorzystuje się do zahamowania drobnych krwawień i skaleczeń, dlatego można go używać np.po goleniu, żeby złagodzić podrażnienia czy zatamować krwawienie. Można nim również odkazić miejsca ukąszenia owadów. Ałun nie zawiera barwników ani substancji zapachowych. Jest wygodny i praktyczny w użyciu.
ałun etnospa 2.jpg

Czy ałun się sprawdza? W moim przypadku tak! Po całym dniu nie czuję od siebie nieprzyjemnego zapachu potu. Poza tym ałun nie brudzi ubrań. To ogromny plus, bo stosując tradycyjne antyperspiranty, borykałam się z problemem białych śladów na większości bluzek. Poza tym ałun w sprayu jest wydajny. Psikam się nim od 3 tygodni i praktycznie nic nie ubyło ze 125ml buteleczki. Koszt ałunu w płynie to 24.90zł etnospa.pl/(…)1505… *Stosowałyście kiedyś Ałun?* Jaka jest Wasza opinia na jego temat?
Pokaż wszystkie (38) ›