Wpisy użytkownika Wiedźma1 z dnia 20 marca 2017

Liczba wpisów: 1

malgorzata.g1
 
magnesy 1.jpg
Witajcie Kochani! Pod poprzednim postem, otrzymałam kilka pytań dotyczących tego, skąd pochodzą fotomagnesy na lodówkę.
*Można je zamówić na stronie Fotobum* -----> tiny.pl/g5h15
Dostępne są pakiety 4,8 i 16 fotomagnesów. Najbardziej opłaca się wybrać pakiet 16. Czas realizacji zamówienia to tylko 2 dni!
magnesy 2.jpg
Fotomagnesy są stylizowane na klasyczne zdjęcie z kultowego polaroida z miejscem na opis foty. Potrzebny nam tylko pisak/marker i voilà -możemy napisać na nich daty, czy nazwy miejsc, w których byliśmy.
magnesy 3.jpg
Magnesy mają bardzo dobrą jakość-ich druk jest na wysokim poziomie. Fantastycznie prezentują się na lodówce. Nie odpadają z niej nawet wtedy, kiedy trzaśniemy drzwiami z całej siły (osobiście sprawdziłam) ◕‿◕
magnesy 4.jpg
Fotomagnesy od Fotobum to idealny prezent dla najbliższych. Można je podarować rodzinie, chłopakowi, przyjaciółce. Będą idealnym prezentem dla babć i dziadków. Są też fajnym pomysłem na prezent dla pary młodej. Można wydrukować co tylko się chce. Zdjęcia ukochanego futrzaka, piękne widoki, zdjęcia z wakacji czy wspólne rodzinne chwile. Ja zrobiłam sobie mix różnych zdjęć z przewagą tych, pochodzących z zagranicznych wojaży.
magnesy 5.jpg
Teraz jak wchodzę do kuchni od razu przypomina mi się słoneczna Grecja, klimatyczne Włoch czy urocza Hiszpania. Myślę, że stworzyłam fajną kompozycję, nad którą "ochów" i "achów" nie szczędził mój narzeczony. Zamawianie fotomagnesów jest bardzo proste. Wystarczy dodać/załadować wcześniej wybrane zdjęcia. Polecam Wam! Wysoka jakość i przyzwoita cena! Na fb Fotobum możecie pooglądać sobie galerię zdjęć z fotomagnesami www.facebook.com/FOTOBUMpl/
*Magnesy* -->tiny.pl/g5h15
Pokaż wszystkie (64) ›