Wpisy użytkownika Wiedźma1 z dnia 7 sierpnia 2016

Liczba wpisów: 1

malgorzata.g1
 

Niezawodny sposób na wakacyjną nudę? Antystresowa kolorowanka!!! Czy może być coś przyjemniejszego niż wypoczynek na świeżym powietrzu połączony z kolorowaniem obrazków? *Wydawnictwo Kaktus* w lipcu wypuściło kolejną książeczkę o nazwie *Milion Psów.*
O wszystkich ich kolorowankach możecie poczytać sobie na fb : www.facebook.com/WydawnictwoKaktus/
milion psów.jpg

*Kilka słów od Wydawnictwa* : Urocze psiaki. Śmiejące się psiaki. Psy w komunikacji miejskiej, pędzące skuterami, tańczące i grające na instrumentach, pykające fajkę albo zażywające popołudniowej drzemki… Mnóstwo psów do kolorowania i pokochania! Miłośnicy tych cudownych zwierząt odnajdą w tej książeczce czyste szczęście – dziesiątki szczegółowych rysunków, gotowych, by pokryć je kolorem. Chwyć kredki i zatop się w relaksującym kolorowaniu!
n psów 1.jpg

Kolorowanka to 64 strony ilustracji autorstwa Lulu Mayo. Kolorowanki pobudzają wyobraźnię i kreatywność, rozwijają zdolności manualne, relaksują, uczą dokładności i cierpliwości. Podczas kolorowania skupiamy się na jednej czynności i zapominamy o całym świecie. Jeśli kiedykolwiek mieliście w swoich rękach kolorowankę, wiecie, ile pracy i czasu wymaga zamalowanie całej strony.
milion psów 1.jpg

Kolorowanka *Milion Psów* na 100% poprawi Wam humor. Dlaczego? Wystarczy spojrzeć na te roześmiane psie mordki. Czy można się nie uśmiechnąć kolorując coś takiego? No właśnie psy... Jak tu nie kochać! W książeczce znajdziemy różne rasy (buldogi, jamniki, pudelki itd.), różne motywy i sytuacje związane z tymi futrzastymi przyjaciółmi.
milion psów 2.jpg

*Milion psów* wydawnictwa Kaktus www.wydawnictwokaktus.pl/ można kupić w Empiku, Matrasie, na allegro i w wielu dobrych księgarniach. Jej cena to 17.99 zł.
  • awatar Andel: Świetne ! Uwielbiam tego typu zajęcia z kolorowankami. Wyciszenie, chwila relaksu połączona z przyjemnością !
  • awatar Tłiter: Uwielbiam te kolorowanki :)
  • awatar Młoda Zielarka: Jaka śmieszna :) Rewelacja :)
Pokaż wszystkie (26) ›