Wpisy użytkownika Wiedźma1 z dnia 25 sierpnia 2016

Liczba wpisów: 1

malgorzata.g1
 
flex.jpg

Bóle stawowe kojarzone są najczęściej z osobami w podeszłym wieku. Niestety problem ten dotyczy również osób młodych i aktywnych fizycznie, czego ja, we własnej osobie jestem doskonałym przykładem.

Uwielbiam wycieczki górskie, jazdę na rowerze, piesze wędrówki, ćwiczę na siłowni, trochę biegam. Za swoją aktywność fizyczną często płacę wysoką cenę- *okropny ból kolan.* Warto też wspomnieć o gwałtownych zmianach pogody- ochłodzenie lub deszcz- kolana informują mnie o tym dzień wcześniej.

*Jak sobie radzę z tym problemem?*
Jako, że pracuję w służbie zdrowia to zasięgnęłam języka i polecono mi preparaty z glukozaminą. Szukałam takiego suplementu diety, który będzie miał bezpieczny skład i dużą dawkę substancji czynnej. Poszperałam w Internecie i na kilku blogspotowych blogach spotkałam się z pozytywną opinią o preparatach prosperlabs.pl/
flex factor .jpg

Wybrałam dla siebie suplement o nazwie *Flex Factor.* W opakowaniu znajduje się 60 kapsułek, które kosztują 49.99 zł. Łyka się po dwie kapsułki dziennie w trakcie posiłku. Ja już jestem po 2 miesiącach kuracji.

Flex Factor to preparat przeznaczony dla osób, które chcą zadbać o swoje stawy. Flex Factor w swoim składzie zawiera glukozaminę, ekstrakt z kadzidłowca i witaminę C. Te naturalne składniki mają pozytywny wpływ na układ ruchu człowieka.
flex factor 1.jpg

Skład Flex Factor opiera się na naturalnych składnikach. Nie stwierdzono występowania w czasie jego stosowania żadnych skutków ubocznych. Nie zaleca się jednak przyjmowania preparatu kobietom w ciąży.
Jeżeli macie ochotę poczytać sobie o tym preparacie to zapraszam tutaj : prosperlabs.pl/prosper-labs-flex-factor-prff.html
*Czy preparat działa?*
Pierwsze różnice zauważyłam po miesiącu stosowania tego preparatu. Nie było tak, że wzięłam jedną tabletkę- puff... hokus pokus...-bóle przeszły. Dalej uprawiałam sport, ciągle się ruszałam, łykałam suplement i po miesiącu pojawiła się różnica. Stawy nie bolały przy zmianach pogody. Wierzcie mi-ból kolan to coś okropnego a preparat Flex Factor pomógł. Tak samo po wycieczce. Cały dzień chodzenia i w nocy nie obudził mnie potworny ból kolan. Odczuwałam jedynie delikatny dyskomfort. Dla mnie to olbrzymia ulga! Teraz skończyłam drugie opakowanie suplementu. Mogę biegać, robić przysiady a kolana nie bolą. Fantastyczne uczucie. Glukozamina intensywnie regeneruje oraz chroni stawy i więzadła przed uszkodzeniami i zwyrodnieniami,odbudowuje chrząstkę stawową,stymuluje pracę komórek uczestniczących w tworzeniu tkanki łącznej.
Flex Factor -czy warto go stosować? Zdecydowanie warto!!!
*Dokuczają Wam bóle stawowe po wysiłku fizycznym?*
Pokaż wszystkie (29) ›