Wpisy użytkownika Wiedźma1 z dnia 26 maja 2016

Liczba wpisów: 1

malgorzata.g1
 

nie ma jak w domu 1.jpg

Witajcie!
Chciałam Wam napisać kilka słów o kolejnej książeczce do kolorowania. *Nie ma jak w domu* to kolejna propozycja wydawnictwa *Kaktus* www.facebook.com/Wydawnictwo-Kaktus-1565733997002640/
Autorem kolorowanki jest urodzony w Stanach Zjednoczonych rysownik Steve Duffendack.
nie ma jak w domu 2.jpg

*O książce* :
Inspirujące piękno otoczenia, w którym żyje rysownik Steve Duffendack, każdego dnia wpływa na jego radosną kreatywność. Będąc miłośnikiem dobrych opowieści oraz wszystkich rzeczy manifestujących swe istnienie poprzez intensywną barwę, autor już w wieku dziesięciu lat przejawiał determinację, aby zostać artystą. Urodzony i wychowany w mieście Kansas w Stanach Zjednoczonych, Steve pracuje jako niezależny ilustrator. Nieustannie, poprzez najróżniejsze metody odkrywa pokłady własnej kreatywności. Ukończył prestiżową szkołę – Uniwersytet Missouri, a jego największymi inspiracjami pozostają żona Alise oraz dzieci, Spencer i Annalisa.

*Nie ma jak w domu.*
W tej niezwykłej książeczce znajdziesz mnóstwo szczegółowych – gotowych, by pokryć je kolorem – rysunków przedmiotów codziennego użytku. Znajdziesz je w każdym domu – od zdobionych drzwi wejściowych poprzez świece, sztućce, kwiaty doniczkowe, garderobę, ramki na zdjęcia aż po… złotą rybkę w akwarium. Dom to emocje, uczucie komfortu i bezpieczeństwa, zatem weź głęboki oddech i znajdź ukojenie w kolorowaniu detali na ilustracjach, które reprezentują czyste szczęście w miejscu, które kochasz najbardziej.
nie ma jak w domu 4.jpg

Premiera kolorowanki miała miejsce 13 kwietnia. Można ją kupić w Empiku, Matrasie i wielu innych dobrych księgarniach. Jej cena to 24.90zł. Tym razem do kolorowania mamy 72 strony fantastycznej grafiki. Jak już wielokrotnie wspominałam- uwielbiam kolorowanki. To mój niezawodny sposób na relaks i odprężenie. Wystarczą tylko kredki, pisaki, kolorowe długopisy.
nie ma jak w domu 5.jpg

*Polecam*
Pokaż wszystkie (28) ›