Wpisy użytkownika Wiedźma1 z dnia 7 stycznia 2016

Liczba wpisów: 1

malgorzata.g1
 
Jak wyjaśnić czym jest szczęście? Dla każdego oznacza ono co innego. Dla jednych będzie to zaliczenie trudnego egzaminu, zdobycie dobrze płatnej pracy, zakup nowego iphonea. Dla innych szczęście może oznaczać dobre zdrowie, stabilny związek, ciepły dom lub nawet uśmiech kogoś bliskiego. Bez względu na to ile mamy lat, jakie mamy wykształcenie, jaki jest nasz zasób portfela, przez całe życie za czymś gonimy. Marzymy, wyznaczamy cela jakie chcielibyśmy osiągnąć. Kiedy już uda nam się zdobyć to co sobie zaplanowaliśmy często odczuwamy pustkę. Dlaczego tak się dzieje? Czy rzeczy materialne, które zdobywamy dają nam szczęście? Czy możemy powiedzieć: czuję się spełniona/spełniony? Jak możemy poczuć wewnętrzny spokój i radość z tego co osiągamy? Czym tak naprawdę jest szczęście? Odpowiedzi na te pytania można poszukać w niezwykle ciekawej i wartościowej książce *Gabrielle Bernstein "Szczęście to Twój wybór."*
talizman.jpg

Autorka prezentuje 108 prostych i szybkich technik, które eliminują nasze najczęstsze problemy - stres, wypalenie, frustrację, zazdrość i żal. Każda z nich analizuje jakąś trudność, a następnie oferuje Ci duchowe prawdy i rozważania oraz błyskawiczne sposoby na uporanie się z nią. Dzięki nim zdołasz osiągnąć spokój i spełnienie, a stosując je każdego dnia będziesz świadkiem i uczestnikiem cudów. Praktyczne sposoby, zainspirowane wielkimi naukami duchowymi, pozwolą Ci wyeliminować blokady, a nawet urazę, którą nosisz w sobie od lat. Zawarty w książce program opiera się na zasadzie, że wybierając miłość zamiast strachu doświadczysz cudownej przemiany. Odkryjesz duchowe prawdy jogi i medytacji kundalini. Gdy doświadczysz prawdziwego wybaczenia doznasz spokoju i odczujesz ulgę. Twój kurs cudów.
studio astro.jpg

Książka *"Szczęście to Twój wybór"* wydawnictwa Studio Astropsychologii www.studioastro.pl/ to pozycja przeznaczona do pracy nad sobą. Mimo, że opis jest dość egzotyczny to książka opiera się na psychologii i coachingu.Czytając tą książkę zrozumiemy jaką presję nakładamy na siebie każdego dnia. Autorka pokazuje nam jak wyzbywać się negatywnych emocji, jak poradzić sobie z żalem, strachem, jak wybaczać. Pomaga pozbyć się ograniczeń i otworzyć się na życie pełną piersią.
studio astropsychologii.jpg

Gabrielle Bernstein stara nam się przekazać, że pomyślność to stan umysłu i duszy. Aby poczuć szczęście trzeba nad sobą pracować, być dobrym człowiekiem, znaleźć równowagę i wewnętrzny spokój. W książce znajdziemy mnóstwo inspirujących i motywujących haseł. Są one zwieńczeniem każdego z rozdziałów. Mnie najbardziej podobają się te:
* Daj z siebie więcej tego, co pragniesz otrzymać.
* Jeśli chcesz zachować spokój, bądź sobą.
* Nie tańcz wokół granic człowieka, jakim chcesz być. Bądź nim prawdziwie i do końca.
* Nie komplikuj. Idź powoli. Ucz się z radością.
* Prawdziwy dostatek to praca z samym sobą.
* Kluczem otrzymania tego, czego potrzebujesz, jest zwyczajnie prosić o to.
* Przestań kontrolować, odpuść sobie i bądź jak dziecko.
*Szczęście to Twój wybór-Gabrielle Bernstein* to książka z której warto czerpać pełnymi garściami. Warto zastosować się do rad i mądrości, które można w niej przeczytać po to, aby zmienić swoje życie na lepsze.
Lekturka dostępna jest w wielu księgarniach stacjonarnych i internetowych: np. Empik, Merlin, BookMaster, Talizman talizman.pl/119482-szczescie-to-twoj-wybor-prost…
Pokaż wszystkie (27) ›