Wpisy użytkownika Wiedźma1 z dnia 22 lipca 2015

Liczba wpisów: 1

malgorzata.g1
 
Witajcie!
Dziś chciałam Wam napisać kilka słów o ciekawej, zabawnej i bardzo pomysłowej książce. Takiej, która służy do kreatywnej destrukcji. To od nas zależy jak będziemy się nią"bawić". *Książka pod tytułem* to doskonała rozrywka i niebanalny sposób na pozbycie się stresu i dobry humor przez cały dzień.

1.jpg


2.jpg


*Na wstępie czytamy* : "To jest dziwna książka (bo nie potrzebuje Wi-Fi do działania). Sam nadajesz jej tytuł. Sam jesteś bohaterem tej książki.
Tylko od Ciebie zależy, czy będziesz prawdziwym artystą. A może kreatorem? A może wolisz być wirusem komputerowym? Proszę bardzo… To twoja książka!
Wykonuj polecenia i baw się najlepiej, jak potrafisz. Możesz ją ciąć, giąć i miziać palcem, jak ekran swojego smartfona.
Pokaż kolegom/koleżankom efekty twoich artystycznych działań. Wrzucaj efekty swoich działań na fejsa, jutuba i tłita!
Sprawdź, czy jesteś kreatywny. Czy jesteś pomysłowy. Czy potrafisz się TAKĄ książką bawić.
Tylko czy jesteś pewien, że to jest… książka? "


Ta pozycja skierowana jest nie tylko do młodzieży. Myślę, że niezależnie od wieku potrzebna nam jest odrobina szaleństwa. Wystarczy uwolnić w sobie drzemiące dziecko ◕‿◕

W książce mamy do wypełnienia ponad 100 zwariowanych poleceń. Czasami mogą się wydawać one dość infantylne ale moim zdaniem trzeba umieć się bawić, trochę powygłupiać i cieszyć się życiem. Może będziemy wyglądać dziwnie z hełmem zrobionym z książki na głowie -jednak jeśli spojrzymy w lustro wywoła to uśmiech na naszej twarzy- a przecież o to właśnie chodzi! Śmiech to zdrowie ஐ


3.jpg


4.jpg


Zadania w książce możemy wykonywać po kolei lub losowo. Naszą własność możemy kolorować, sklejać, podlewać, ciąć, gnieść. Co tylko nam się podoba! Liczy się kreatywność i dobra zabawa. Czasami mamy do wykonania konkretne zadania jak te poniżej:

5.jpg


6.jpg


Można też wykazać się inwencją twórczą i popisać talentem plastycznym ✍ lub fryzjerskim ✂

7.jpg


8.jpg

"Książka pod tytułem" wydawnictwa Kaktus to Polska, tańsza i ciekawsza odpowiedź na popularną zagraniczną pozycję autorstwa Keri Smith „Zniszcz ten dziennik”. Tak jak już wcześniej wspomniałam, książka jest dość gruba, ma wiele zadań. To oryginalny sposób na nudę. Potrzebujemy tylko kredki, nożyczki, klej i odrobinę wyobraźni.
Ta pozycja to świetny pomysł na prezent dla kolegi, koleżanki lub samej siebie! Na rynku dostępne są już 3 tomy. Ja posiadam tom 1.
*Książkę można kupić* w Empiku, na allegro allegro.pl/(…)listing.php… , w księgarni Matras www.matras.pl/szukaj… , w dyskoncie książkowym Aros aros.pl/(…)ksiazka-pod-tytulem-tom-1… ,oraz w wielu innych księgarniach. www.wydawnictwokaktus.pl/
Pokaż wszystkie (53) ›