Wpisy użytkownika Wiedźma1 z dnia 6 czerwca 2015

Liczba wpisów: 1

malgorzata.g1
 

1soraya.jpg

Mleczka Anti-Ageing System to linia kosmetyków do pielęgnacji ciała dostosowana do potrzeb skóry w danym wieku(Mleczko do ciała 20+ ODŻYWIANIE,Mleczko do ciała 30+ WYGŁADZANIE, Mleczko do ciała 40+ REGENERACJA, Mleczko do ciała 50+ UJĘDRNIANIE).

*MLECZKO DO CIAŁA 20+ ODŻYWIANIE ULTRA NAWILŻANIE 24H* to kosmetyk dostosowany do potrzeb pielęgnacyjnych skóry kobiet w wieku 20+. Chroni skórę przed procesami starzenia i pomaga zachować jej młody wygląd. Formuła mleczka 20+ oparta na dobranych do wieku składnikach aktywnych o określonej intensywności działania, zapewnia kompleksową pielęgnację ciała z dodatkowym działaniem anti-ageing:
HYDRANET 24H - trójwymiarowa, inteligentna matryca która uwalnia stopniowo substancje nawilżające o różnym rozmiarze cząsteczek. Zapewnia efekt natychmiastowego i długofalowego nawilżenia skóry.
OLEJEK ARGANOWY- doskonale odżywia i wygładza skórę. Sprawia, że staje się ona jedwabiście gładka, miękka i przyjemna w dotyku.

*Pojemność* 400ml
*Cena* około 16-17 zł
*Producent* Soraya
*Dostępność* większość drogerii internetowych i sklepów stacjonarnych np. Rossmann, Hebe

2soraya.jpg


*Moja opinia*
Bardzo dobre mleczko do pielęgnacji ciała. Ma średniej gęstości konsystencję, która doskonale rozprowadza się po całym ciele.
Mleczko szybko się wchłania i nie pozostawia tłustego filmu co jest dla mnie olbrzymim plusem bo bardzo nie lubię jak moja skóra się lepi.
Dobrze nawilża skórę i na długi czas pozostawia uczucie komfortu. Skóra po jego zastosowaniu jest miękka, gładka i przyjemna w dotyku.
Jeśli chodzi o zapach to ten produkt pachnie bardzo subtelnie i przyjemnie.
Fajnie, że mleczko ma pojemność 400ml. Biorąc je na wakacje mamy pewność, że starczy na cały wyjazd. Jeśli chodzi o cenę to myślę, że nie jest wygórowana, tym bardziej, że kosmetyk jest wydajny.