Wpisy użytkownika Wiedźma1 z dnia 13 kwietnia 2015

Liczba wpisów: 1

malgorzata.g1
 
Jak każda kobieta kocham otaczać się pięknymi przedmiotami. Uwielbiam świeże kwiaty w wazonie, wonne świece i ozdoby, które cieszą oko.
Lampiony, latarenki, świeczki są koniecznym elementem wystroju mojego mieszkania. Ich migotliwa natura to zapewnienie dobrego nastroju i magicznej aury.

1.jpg


Jeśli chodzi o kolory dodatków to czerń i biel zawsze się sprawdzają.
Z bielą i czernią jest trochę jak z „małą czarną”, sukienką która nigdy się nie nudzi: w zależności od dodatków możemy włożyć ją do pracy lub na wieczór. Obie barwy grają na siebie, są na siebie skazane. Żaden z kolorów nie „podbije“ czerni tak, jak biel, żadna z barw nie pozwoli „zaświecić“ bieli tak jak czerń

2.jpg

Lampka, która od jakiegoś czasu gości w moim salonie jest w rzeczywistości pięknym i stylowym świecznikiem. W świetle słonecznym jego małe kryształki pięknie załamują światło i rzucają wspaniałe bliki na ścianę. Wieczorem tworzy romantyczną i przytulną atmosferę.

3.jpg

Do świecznika wsadzam aromatyczne Tealighty.
Ich zapachy są umiejętnie mieszane przez mistrzów perfumiarstwa z najbardziej prestiżowych domów perfumeryjnych na świecie.


4.jpg

Uwielbiam taki design. Piękny, kunsztowny, romantyczny. Blask świec otula każdy moment łagodnym i pieszczotliwym światłem.

6.jpg


*Co sądzicie o takich dodatkach?*
Jakie zapachy świec poprawiają Wasze samopoczucie?


W odpowiedzi na Wasze pytania:
Świecznik i tealighty pochodzą ze strony www.partylite.pl/pl/strona-domowa.html
  • awatar ToCoUwielbiam: uwielbiam świeczki zapachowe! powiedz mi skąd masz taki cudowny świecznik ? :)
  • awatar Kaasiaa20: Myślałam, że to lampka! :D genialny świecznik :D
  • awatar Madzinka.. :): Skąd świecznik ? :)
Pokaż wszystkie (51) ›