Wpisy użytkownika Wiedźma1 z dnia 3 listopada 2015

Liczba wpisów: 1

malgorzata.g1
 
1a.jpg

Witajcie!
Dzisiaj już ostatnia recenzja sportowych butów Hooy Spider. Przez ostatnie 4 tygodnie testowałem je podczas długich, jesiennych spacerów i podczas ćwiczeń fizycznych. Posty o butach możecie zobaczyć tutaj:
1.malgorzata.g1.pinger.pl/m/26338409
2.malgorzata.g1.pinger.pl/m/26688166
3.malgorzata.g1.pinger.pl/m/26860660

2a.jpg


O firmie www.hooy.eu/ dowiedziałam się przeglądając różne blogi. Dziewczyny brały udział w poprzedniej edycji testowania butów tej marki. Ja zgłosiłam się do 2 edycji i udało się! W przeciągu kilku dni kurier dostarczył mi przesyłkę. Trafiłam na brązowe buciki, konkretnie ten model www.sportella.pl/Hooy-Spider-201402012.html
Wiem, że trafiały się też inne warianty kolorystyczne. Ja jednak jestem bardzo zadowolona z brązu. Moim zdaniem to dość uniwersalny i pasowny kolor.

3a.jpg

Buty Spider są jednymi z najwygodniejszych butów jakie miałam kiedykolwiek. Nie obcierają! Mogę nie zakładać skarpetek a skóra na piętach nie jest nawet czerwona. Buty są bardzo solidne, porządnie wykonane. Mimo, że firma jest mało znana i cena około 199 zł może przerażać to warto zainwestować w nie, bo zapewniają ogromny komfort chodzenia. Czasami płacimy więcej za buty znanej firmy, które nie zawsze spełniają w 100% nasze oczekiwania. Gwarantuję Wam- z tych butów będziecie naprawdę zadowolone. Buty świetnie amortyzują. Nie ważne czy idziemy po asfalcie czy po żwirowej dróżce. W tych butach nie odczuwamy tego. Wiem, że się powielam ale mam wrażenie, że zakładając swoje Spidery stąpam po mięciutkiej chmurce.

4a.jpg

Polubiłam te buty i często zakładam je idąc na zakupy. Kilka godzin w centrum handlowym w nieodpowiednich butach może stać się koszmarem ale w moich sportowych Spiderach mogę chodzić od sklepu do sklepu i nie odczuwam dyskomfortu. No i przede wszystkim nie poci się w nich noga.

hooy buty.jpg

Polecam polubić Hooy na fb www.facebook.com/HooySportswear Może i Wy załapiecie się do testowania butów w kolejnej edycji?