Wpisy użytkownika Wiedźma1 z dnia 3 października 2015

Liczba wpisów: 2

malgorzata.g1
 

hello-october-quotes-2.jpg

Witajcie,
bardzo się cieszę, że pinger wreszcie zaczął działać tak jak powinien. Przez ostatni tydzień nie mogłam się zalogować, wcześniej nie widziałam swoich wpisów. Oby to już był koniec tych awarii.
Dziś był przepiękny dzień. Wybrałam się z siostrą na spacer połączony z jesiennymi zdjęciami. Niestety bateria w aparacie padła po kilku ujęciach i z jesiennej "sesji" nici... Pozostało nam robienie zdjęć telefonem  ◕‿◕  Co prawda jakość zdjęć pozostawia wiele do życzenia, ale mam nadzieję, że mimo to miło Wam się będzie je oglądało ❦

12071641_885577548156328_1426156458_n.jpg


2_.jpg


12080986_885576498156433_1833618912_n.jpg
Pokaż wszystkie (19) ›
 

malgorzata.g1
 
Piękne, zdrowe, lśniące i mocne włosy to marzenie wielu kobiet. Sporo uwagi poświęcamy szamponom i odżywkom do włosów, czytamy i porównujemy ich składy, staramy się wybierać te, które mają najmniej chemii a jak najwięcej drogocennych składników i olejów. Zapominamy jednak o wyborze odpowiedniej szczotki do włosów. Często wybieramy te drogeryjne, które nie tylko szarpią i wyrywają włosy ale także powodują ich elektryzacje.

Ja od kilku miesięcy używam szczotki z naturalnego włosia. Wykonano ją z mieszanki świńskiej.

1.jpg


2.jpg


Helena (bo tak nazywa się ta szczotka ◕‿◕ )pochodzi ze sklepu khaja.pl/pl/index.php? . Na stronie sklepu internetowego przeczytałam o niej taką informację : „Helena - najpopularniejsza, klasyczna, szczotka do codziennego szczotkowania włosów, odpowiednia dla większości rodzajów włosów, szczególnie do włosów gęstych i mocnych, zarówno krótkich jak i długich. Oprawka bejcowana, jasna szczecina”. Do wyboru mamy różne kolory szczotek. Ja wybrałam jasną szczecinę i oprawkę w naturalnym kolorze drewna.

3.jpg

Dlaczego wybrałam taką szczotkę? Ponieważ włosie świńskie zbudowane jest z keratyny, tak jak i ludzkie włosy. Nie ma ostrych krawędzi czy twardych powierzchni, którymi mogłybyśmy uszkodzić nasze pasma. Szczotka z włosia dzika przepięknie dyscyplinuje i wygładza długie włosy. Dobrze wpływa na końce. Są gładsze, nie puszą się, nie sterczą na boki. Nie łamie włosów. Szczotka bardzo dobrze masuje skalp. Taki masaż to czysta przyjemność.

4.jpg

Od kiedy posiadam szczotkę z naturalnego włosia zapomniałam co to naelektryzowane włosy. Jako, że szczotka nie szarpie i nie wyrywa włosów to na mojej głowie pozostaje ich więcej, niż podczas użytkowania drogeryjnej szczotki.
Szczotkę Khaja myję szamponem dla dzieci. Moim zdaniem jest całkiem łatwa w utrzymaniu czystości. Jej koszt to 46 zł. Jeśli będziemy o nią odpowiednio dbać to posłuży nam przez długie lata.
khaja.pl/(…)index.php… to zakup z którego jestem bardzo zadowolona.

5.jpg


*Czy używacie szczotek z naturalnego włosia?*
Pokaż wszystkie (30) ›