Wpisy użytkownika Wiedźma1 z dnia 19 stycznia 2015

Liczba wpisów: 1

malgorzata.g1
 
Fotografie oddają emocje chwili, przenoszą nas, do tego, co za nami, co było i wciąż jest ważne. Dlatego odgrywają istotną rolę w naszym życiu, przekazują doniosłość sytuacji, ukazują dobrą zabawę, wywołując uśmiech na naszej twarzy, przywołują atmosferę przyjemnie spędzonych chwil. Dzięki zdjęciom potrafimy poczuć wiatr we włosach, usłyszeć muzykę i przenieść się w czasie…

1.jpg


*Uwielbiam oglądać zdjęcia. W długie zimowe wieczory wyciągam albumy i wracam wspomnieniami do cudownych chwil, które przeżyłam oraz do miejsc, które na zawsze pozostaną w mojej pamięci.*


2.jpg

W tym roku zrezygnowałam z tradycyjnego wywoływania fotografii. Zamiast papierowych zdjęć postanowiłam stworzyć fotoksiążkę. W bardzo prosty sposób ściągnęłam program do tworzenia fotoalbumów i wykreowałam swoją własną pamiątkę z wakacji. Cały proces był bardzo przyjemny ,prosty i zabawny.

Fotoksiążki mają różne rozmiary. Możemy tworzyć albumy A4, albumy kieszonkowe lub kwadratowe. Jeżeli chcemy stworzyć album, który ma być pamiątką ze ślubu możemy wybrać opcję Grande Portret lub Grande Panorama.


3.jpg

Oprogramowanie OleFoto przeznaczone jest do tworzenia fotoksiążek i fotoalbumów, które będą drukowane i oprawiane w miękką oprawę, twardą oprawę lub oprawę soft touch. Oprogramowanie pozwala zaprojektować album poprzez umieszczenie fotografii, wprowadzanie tekstów, wybór tła strony, ustawienie odpowiednich ramek, dodawanie grafiki oraz ustawianie dodatkowych efektów. Istnieje możliwość dowolnego zmieniania wielkości oraz położenie fotografii, a tym samym można zaprojektować dowolny fotoalbum czy też fotoksiążkę według indywidualnych upodobań.

4.jpg


Taka fotoksiążka to doskonała alternatywa dla standardowych albumów. Idealnie nadaję się na prezent. Może być idealna jako niespodzianka na urodziny, imieniny, ślub walentynki czy nadchodzący dzień babci lub dziadka.
Na stronie na której zamiawiałam swój fotoalbum pierwszą książkę można dostać 50% taniej.


5.jpg


Jak tylko otwarłam przesyłkę to aż zapiszczałam z zachwytu :) Album jest doskonały. Pięknie skomponowany, wydrukowany na dobrym jakościowo papierze. Przesyłka była błyskawiczna.
*Śmiało i z czystym sumieniem mogę Wam polecić stronę www.olemole.pl/ .* Będziecie zachwycone swoimi fotoksiążkami i fotoalbumami :)
  • awatar EMsee: dobra pamiątka :p
  • awatar Ch!c G!rl: fajnie, że o tym napisałaś właśnie zamierzam coś takiego zrobić i byłam ciekawa jak to funkcjonuje. dzięki!
  • awatar perlowa: ooo może na walentynki zrobię taką fotoksiążkę :)
Pokaż wszystkie (52) ›