Wpisy użytkownika Wiedźma1 z dnia 1 września 2014

Liczba wpisów: 1

malgorzata.g1
 

large (260).jpg


Dziewiąty miesiąc roku przed nami! Mam nadzieję, że przyniesie on coś dobrego dla każdej z nas!!! Liczę na to, że czeka nas jeszcze wiele słonecznych i ciepłych dni a w efekcie piękna, kolorowa jesień.

*Fotorelacja z ostatniego tygodnia*
1.W tą sobotę bawiłam się na weselu przyjaciółki. Zgodnie z Waszymi podpowiedziami wybrałam sukienkę zamiast zestawu spódniczka+ bluzeczka. Jak tylko dostanę zdjęcia to chętnie się z Wami nimi podzielę. Tymczasem pokażę Wam fryzurkę jaką miałam.

PicMonkey Collage1.jpg


2. Mój Kochany Kubuś miał dzisiaj wizytę u weterynarza w celu przycięcia ząbków. Urosły mu takie długie, że prawie wchodziły do noska. Cały zabieg trwał może 2 minuty, ale ja się tak stresowałam, że wyszłam od lekarza cała mokra. Na szczęście wszystko poszło pomyślnie i Kubuś może już normalnie jeść.
Królik kanapowiec:)

PicMonkey Collage6.jpg


3. Trochę o kosmetykach

Kupiłam ostatnio róż W7. Śliczna mozaika w małym, kwadratowym pudełeczku,zapewne dobrze Wam już znana. Sprawdza się doskonale jako rozświetlacz do policzków.


4.jpg


Skompletowałam sobie nową paletkę cieni z Inglota. Jestem zachwycona ich trwałością. Cały dzień utrzymują się na powiekach.

PicMonkey Collage2.jpg


Listonoszka zawitała do mych drzwi z dwoma kopertami. W środku była kolejna próbka perfum o której Wam wspominałam kilka postów temu...
5.jpg


...i próbki kosmetyków Avene

3.jpg


*Przyszły już Wasze próbki perfum?*
Pokaż wszystkie (47) ›