Wpisy użytkownika Wiedźma1 z dnia 27 maja 2014

Liczba wpisów: 1

malgorzata.g1
 
Witajcie Kochani :)

Chciałam się pochwalić, gdyż o sukcesach należy mówić głośno :)

Brałam udział w konkursie organizowanym w moim centrum handlowym. Bitwa na style, gdyż tak się nazywał konkurs polegała na stylizowaniu się trzech grup (w każdej 5 osób) pod patronatem jednej ze stylistek. Ubierały nas Maja Sablewska, Zosia Ślotała i cudowna Dorota Williams. Ja byłam w drużynie tej ostatniej i wygrałam bon na 300 zł. Poszaleję na zakupach-niech tylko zaczną się wyprzedaże :)

Warto jest podejmować ryzyko :)

1.jpg


2.jpg


Teraz z innej beczki...
Od miesiąca ćwiczę,żeby dobrze wyglądać na wakacjach i powiem Wam,że jestem mega zaskoczona. Pupa podniesiona, jędrne ciało, mniej cellulitu ;) Gdyby jeszcze brzuch chciał być płaski to byłoby idealnie :)

Moje przysmaki:


PicMonkey Collage.jpg


Codziennie blenduję "bombę witaminową" :jabłko,banana, pomarańczę, morelę lub truskawki.  Pychotka!!! Po takim posiłku ochota na niezdrowe słodycze odchodzi całkowicie :)

aaaaaa jeszcze chciałam Wam pokazać kombinezon, który jakiś czas temu kupiłam.

DSC_0003.JPG


Co o nim myślicie? Odważyłybyście się w nim wyjść na miasto???
  • awatar ScandalLoveIt: Gratuluję!!;) kombinezon piękny;)
  • awatar frezja008: Super, gratuluję wygranej :) Jeśli dobrze kojarzę to chyba ten konkurs był w niedzielę; nawet się wybierałam wtedy do Pogorii, szkoda, że jednak nie poszłam :P Co do kombinezonu to gdybym miała taką figurę jak Twoja to nie miałabym żadnych oporów żeby go nosić ;)
  • awatar oolexandra: Gratulacje. Jasne, ze tak fajny kombinezon :)
Pokaż wszystkie (54) ›