Wpisy użytkownika Wiedźma1 z dnia 26 czerwca 2013

Liczba wpisów: 1

malgorzata.g1
 
Wiosna i lato w końcu nadeszły. Czas na zmiany w garderobie i porządki w szafie. Zakup nowych ubrań, a także wpuszczenie odrobiny świeżości w postaci nowych saszetek od Pachnącej Szafy  o zapachu Trawy Cytrynowej, Kwiatów Polnych, Wanilii i Bergamotki, Jaśminu i Drzewa Sandałowego  to absolutny must have tego sezonu!

Saszetki4_wachlarz.jpg


Letni zapach do naszej szafy powinien być zgodny z naszym własnym upodobaniem do woni.  Kupując aromaty do domu na lato warto posłuchać swojej intuicji i gustu, a wręcz zaufać własnemu nosowi, który nie da się oszukać i wybierze dla nas najbardziej odpowiedni zapach.

Saszetka_JasminSandalowe1.jpg


Kreatorzy zapachów tworząc letnie aromaty najczęściej sięgają do darów natury. Łączą aromaty kwiatów, które pojawiają się na przestrzeni wiosny i lata, takie jak: konwalia, hiacynt, jaśmin magnolia, stokrotka z owocami typu: czarna porzeczka, marakuja, pomarańcza, granat i świeżymi ziołami: mięta, bazylia czy rozmaryn.

Saszetka_KwiatyPolne2.jpgSaszetka_Wanilia_Bergamotka2.jpg


Jedni gustują wśród aromatów typowo kwiatowych inni wolą cytrusowe, dlatego wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom Pachnąca Szafa daje do wyboru cztery nowe saszetki. Dzięki ich cytrusowo – kwiatowym zapachom w każdej szafie może zapanować cudowny zapach. Wpuść je do swojego wnętrza w postaci  saszetek, poczuj lekkość, orzeźwienie i optymizm.

Saszetka_TrawaCytrynowa1.jpg


Dostępne zapachy:

- Kwiaty Polne, cena: 2.99zł
- Trawa Cytrynowa,  cena 2.99zł
- Wanilia i Bergamotka, cena: 2,99 zł
- Jaśmin i Drzewo Sandałowe,cena: 2,99 zł


Saszetki pachną bardzo intensywnie. Nie tylko szafa,ale całe mieszkanie przesiąknięte jest cudowną wonią owych zapachów :)

_______________________________

Kupujecie saszetki zapachowe????  :)
Pokaż wszystkie (24) ›