Wpisy użytkownika Wiedźma1 z dnia 15 stycznia 2013

Liczba wpisów: 1

malgorzata.g1
 
...ale pod warunkiem,że jest czysta.

Woda nie zawsze jest doceniana, mimo że stanowi istotny składnik wszystkich produktów, które spożywamy. Smak przygotowywanych potraw zależy od czystości wody, gdyż kamień i inne osady utrudniają uwalnianie związków aromatycznych. Filtrując wodę usuwamy z wody kamień i zanieczyszczenia, które decydują o jej ostatecznym smaku. Czysta woda najlepiej orzeźwia i gasi pragnienie. Znakomicie nadaje się też do robienia kostek lodu.

czysta_woda.jpg


Ludzkie ciało składa się w około 70% z wody. Woda niezbędna jest do właściwej pracy narządów i całych układów organizmu. Bez niej nie pracowałyby prawidłowo stawy, nerki, wątroba czy serce. *Odpowiednie nawodnienie organizmu wspomaga też prawidłową przemianę materii i zapewnia właściwe nawilżenie skórze.*  Aby utrzymać jak najlepszą formę, *powinniśmy pić codziennie ok. 2 litrów wody.* Łatwy dostęp do czystej wody we własnym domu przynosi wiele korzyści. Przede wszystkim można ją regularnie pić, ograniczając spożycie niezdrowych napojów gazowanych oraz dodawać do gotowania poprawiając smak potraw. Dlatego warto zadbać o to, aby w lodówce zawsze znajdował się dzbanek przefiltrowanej wody.


Obraz 629.jpg


*Kilka słów o moim dzbanku filtrującym*

pitcher1.jpg


*Ten dzbanek filtrujący usuwa chlor, fenol,metale ciężkie (ołów, rtęć)oraz pestycydy z wody wodociągowej*

Prezentuje się dość atrakcyjnie i jest prosty w użytkowaniu.

Obraz 630.jpg


*Produkt do kupienia na stronie:*
www.aquaphor.pl/


__________________________________________________

*Jakie jest Wasze zdanie na temat dzbanków filtrujących?*
  • awatar Pasionatka*-*: :) czemu nie lepsze to niż np. gdyby np.byla zanieczyszczona woda i się ja pije może to doprowadzić do chorob wiec lepiej cos takiego kupic :P
  • awatar MałgorzaciŁobuz: Ja się przyzwyczaiłam do filtrów, które w mojej rodzinie pozakładał Tata od razu na kran. Teraz, gdy mieszkam w Warszawie, trochę trudno się przełamać do używania dzbanka, gdy nie ma się wyrobionego nawyku. A woda jest tu paskudna...
  • awatar Myk'a: to była pierwsza rzecz jaką kupiłam na mieszkanie bo niestety wodę mamy koszmarną i smak kawy albo herbaty był okropny.
Pokaż wszystkie (18) ›